Укр Рус
Богдан Шаповал

Богдан Шаповал

Senior QA engineer у 303 Team

У тестуванні більше 6-ти років. Стартував в IT з ПриватБанк в департаменті тестування Back-end (2 роки), далі LeedsMarket (1 рік), SoftServe (3 роки), 303Team (поточне місце). А також більше 3х років читав лекції з тестування і проводив відкриті уроки в компанії SkillUP.

Відгуки про викладача

Анна Казанцева
Анна Казанцева
Дуже дякую за інформативний курс, де було багато теорії, яка закріплювалася цікавими прикладами та практики, де використовували актуальні інструменти тестування. Окрема подяка Сергію Семенову за те, що зміг дуже швидко адаптуватися до нашої групи та активно підтримував нас у тому, щоб ми вже починали надсилати свої резюме та ходити на співбесіди.
Захар Коляда
Захар Коляда
Спасибо большое персоналу школы за поддержку, организованность и огромное спасибо преподавателю Богдану Шаповалу. Это было весело и продуктивно, атмосфера была комфортной. 32 занятия пронеслись как один день, а полезной информации было более чем достаточно. Благодаря актуальной информации собеседование прошел с первого раза☺️ Также спасибо HR Александре за помощь в составлении CV, и поддержке во время поиска работы