Укр Рус
Дар'я Горулько

Дар'я Горулько

SMM Manager у PLC Group

SMM manager в PLC.UA, активно розвиваюся в сфері SMM протягом останніх 4-х років. За цей час отримала практичний досвід в просуванні великих брендів, інтернет-магазинів, IT-продуктів і особистих брендів. Зараз також активно працюю в статусі фрілансера, допомагаючи дрібному і середньому бізнесу не тільки заявити про себе в соціальних мережах, але і надовго закріпитися в них. Спеціалізуюся на таргетированій рекламі і Рerformance-маркетингу.

За плечима 10-ти річний досвід роботи копірайтером і контент-менеджером. Вивчаю німецьку мову, займаюся волонтерством в притулку для тварин.

Відгуки про викладача

Закінчив курс SMM, викладач - Дар‘я Горулько. Курс сподобався, дізнався багато корисного, отримав практичні навички. Планую працювати у цьому напрямку. Сподобались заняття - вони були адекватної тривалості і наповнені цікавим потрібним матеріалом. Домашні завдання розроблені таким чином, що б на нього не витрачати весь вільний час.
Iryna Holovach

Iryna Holovach

С удовольствием пишу отзыв :) Курсы очень информативны, профессионально организованы, техническая поддержка на высоком уровне! .. даже нет рекомендаций, чтобы что-то улучшить.. :)
Очень довольна курсом! Моим преподавателем была Даша. Невероятно приятный учитель, все объясняет доходчиво и понятно. Было очень интересно и моментами весело))) Сама школа очень ответственно относится ко всем. Всегда звонит и спрашивает, что понравилось, а что нет. Рекомендую!
Дарья просто супер крутая преподаватель!Весело и легко излагает информацию, всегда на связи и всегда готова помочь.