Укр Рус
Юлія Чауш

Юлія Чауш

UI/UX Designer у SoftDrive

В UX / UI дизайні з 2018 року. Мій шлях почався з фрілансу і розробки простеньких landing pages.

В середині 2018 пройшла курс в Комп'ютерній школі Hillel і через тиждень, після закінчення курсу, влаштувалася на роботу в компанію Wizards Dev, де працювала над landing pages і додатками в сфері fintech.

На даний момент працюю в компанії SoftDrive. За цей час встигла попрацювати над проектами в сфері Retail, таких як, інтерфейси для точок продажів, web-додатки для автоматизації та відстеження маркетингових активностей, онлайн-магазини, додатки для обслуговування клієнтів і роботи персоналу VR залів і дитячих центрів, додатки для замовлення їжі , чат-боти.

Відгуки про викладача

Ірина Солодовник
Ірина Солодовник
Step one! Excellent! Когда случается желанная, но неожиданная возможность. Две недели назад я закончила курсы и получила диплом. Первые мысли о смене рода деятельности пришли около года назад. С тех пор я мониторила школы, курсы, направление. Ходила и смотрела презентации и так далее. И нашла ее. Свою школу. Комп'ютерна школа Hillel / Гилель Такое, наверное, чувствуешь сердцем. Впервые в жизни я хочу учиться и мне нравится. Очень. Даже английский пошёл легче. У ребят отличный подход к обучению. У нас был отличный преподаватель. Первый учитель очень важен. Поддержать охоту и настойчиво научить. Три месяца назад я не умела ничего и вот уже мы занимаемся дизайном сайта... Юля, спасибо тебе огромное! За все советы, подсказки, уроки, направления. Для меня гордость стать 5й в рейтинге без единой пересдачи! Дальше у меня много учебы и интересного. To be continued...
марина залевская
марина залевская
ось сьогодні буду йти за своїм сертифікатом, який нам видадуть на честь закінчення курсу по веб-дизайну. і чесно кажучи, я дуже рада, що прийшла на цей курс, і займалася протягом літа. Юлія дуже класна! і як людина, і як викладач. а у самій школі супер комфортно та затишно❤️ є мрія знайти собі час, і прийти на якийсь ще курс. тож якщо ви вагаєтесь, то най це буде знаком від мене, щоб ви прийшли на цей курс!
Анна Нещадименко
Анна Нещадименко
Хотелось бы выразить благодарность преподавателю Юлии Чауш за ее труд и помощь в освоении основ дизайна. Осталась очень довольна курсом и считаю, что получила достаточно теории и практики для начального уровня. Отдельная благодарность школе за чудесную атмосферу и помощь во время курса.
Сузанна Мурадян
Сузанна Мурадян
Дуже задоволена курсом! Особливо вдячна Юлі Чауш за щирі й практичні поради👌 Вона відкрита, толерантна до студентів, завдяки чому я не відчувала дискомфорту під час спілкування з викладачкою. Приємно, що вона вчасно відповідає на повідомлення, записує додаткові відеоуроки, надсидає корисні матеріали. На мій погляд, на заняттях Юля дала достатньо теорії і практики для засвоєння основи дизайну. Круто, що вона ділилася своїм досвідом, зорієнтувала, як готуватися до співбесіди та як і де слідкувати за тенденціями в сфері UI/UX дизайну. Окремо хотіла відзначити дружню атмосферу в Hillel❤ Ви єдина школа, з якої я виходжу з приємними емоціями! Ще раз дякую Hillel і Юлю за якісну роботу🙂
Зарина Синякова
Зарина Синякова
Мне всё очень понравилось . Все задания были интересные! Преподаватель ведёт интересно и не скучно )